Hem Om Oss Referenskunder Kontakt

KONTAKT

 

HAR DU FRÅGOR? HÖR AV DIG TILL OSS.

KONTAKTINFORMATION

HAPARANDA

LULEÅ

Post-/besöksadress​

Besöksadress:

Elbyrån Bertgren & Co AB​

Elbyrån Bertgren & Co AB​

Norra Industrivägen 14​

​Upplagsvägen 7 – Kallax Företagsstad

953 34 HAPARANDA​

972 54 LULEÅ  ​

​Tel: 0922-129 90

Tel: 0920-142 10 ​

​Fax: 0922-131 88

Fax 0920-142 11​


KONTAKTPERSONER

HÖR GÄRNA AV DIG OM DU HAR FRÅGOR ELLER VILL HA HJÄLP MED EL INSTALLATIONER.

VD

OFFERT / KALKYL

​OFFERT / KALKYL

3eb5ab9834a190691a21bde2b49de645.png

3eb5ab9834a190691a21bde2b49de645.png

3eb5ab9834a190691a21bde2b49de645.png

Nils Bertgren
0922-129 92
070-661 08 78
nils.bertgren@elbyranbertgren.se

Jonas Lindh
0922-129 96
070-360 10 91
jonas.lindh@elbyranbertgren.se

Johan Paldanius
0922-100 32
070-538 99 69

johan.paldanius@elbyranbertgren.se

PROJEKTLEDARE

​PROJEKTLEDARE

INKÖP/PROJEKTLEDARE

3eb5ab9834a190691a21bde2b49de645.png

3eb5ab9834a190691a21bde2b49de645.png

3eb5ab9834a190691a21bde2b49de645.png

Peter Juto
0920-142 10
070-360 11 80
Peter.juto@elbyranbertgren.se

Thomas Filppa

0920-142 10

070- 362 32 80
thomas.filppa@elbyranbertgren.se

Kari Heikkinen
0922-129 93
070-360 34 11
kari.heikkinen@elbyranbertgren.se

EKONOMI

EKONOMI​

3eb5ab9834a190691a21bde2b49de645.png

3eb5ab9834a190691a21bde2b49de645.png

Jyrki Pessa
0922-129 91
073-096 18 06
jyrki.pessa@elbyranbertgren.se

Britt-Inger Wähäjärvi


0922-100 31

britt-inger.wahajarvi@elbyranbertgren.se

Hittar till oss i Haparanda Hittar till oss i Luleå

HAPARANDA

LULEÅ

Post-/besöksadress​

Besöksadress:

Elbyrån Bertgren & Co AB​

Elbyrån Bertgren & Co AB​

Norra Industrivägen 14​

​Upplagsvägen 7 – Kallax Företagsstad

953 34 HAPARANDA​

972 54 LULEÅ  ​

​Tel: 0922-129 90

Tel: 0920-142 10 ​

​Fax: 0922-131 88

Fax 0920-142 11​

Copyright ©2017 Elbyrån Bertgren & Co AB